Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як запросити дівчину на побачення в п'ятому класі

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Підготовка до запрошення на побачення

 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 1.jpg 1 Дізнайтеся її трохи краще. Якщо ви хочете запросити дівчину на побачення, вона повинна знати, хто ви такий і мати хоч якісь відносини або дружбу з вами. Вам не потрібно бути кращими друзями, але вона повинна дізнатися вас перед тим, як ви запросіть її на побачення, щоб вона знала, чого чекати. Поговоріть з нею після уроку, привітайтеся на ігровому майданчику або навіть поговоріть з нею кілька хвилин після школи. Розкажіть трохи про себе, наприклад, про те, що у вас є сестра або яким спортом ви займаєтеся після школи.
  • Якщо ви не зовсім її не знаєте, просто підійдіть до неї і скажіть «Привіт» або «Як справи?» Їй сподобається, що вам комфортно говорити з нею, якщо тільки ви не тисніть занадто.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 2.jpg 2 Підкажіть їй, що вона вам подобається. Дівчинка повинна розуміти, що вона подобається вам перед тим, як ви запросіть її на побачення. Звичайно ж, вона не повинна знати, що ви думаєте, що вона найкраща, але вона повинна відчувати, що ви вважаєте її цікавою перед тим, як ви запросіть її на побачення, щоб вона була готова до вашого питання. Просто посміхніться, зробіть комплімент її поряд або просто приділіть їй трохи більше уваги. Наприклад, якщо вона стоїть з групою друзів, спочатку привітайтеся з нею. Її друзі будуть сміятися над вами, але в цьому є своя принадність.
  • Якщо ви вже знаєте один одного, використовуйте її ім'я, коли будете говорити з нею в наступний раз. «Привіт, Маша, як справи?» - і вона відчує себе особливою.
  • Вам не варто приділяти їй занадто багато уваги. Нехай вона переживає про те, що думаєте ви про неї чи ні, так ви сподобаєтеся їй ще більше.
  • Трохи пофлиртуйте з нею. Будьте грайливі і трохи поддразните її, але спочатку переконайтеся, що ви не зачіпаєте її почуття.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 3.jpg 3 Переконайтеся, що ви їй цікаві. Хоча ви і не повинні бути впевнені на 100%, що вона хоче піти з вами на побачення, вам варто дізнатися, чи подобаєтеся ви їй перед тим, як запросити на побачення, щоб ви почували себе впевненіше і не налякали її. Не буде зайвим також дізнатися, чи закохана вона в когось або зустрічається з кимось, і що вона думає про вас загалом.
  • Якщо ви проходите мимо, червоніє вона, дивиться в сторону або вітається з вами? Або ж повністю вас ігнорує?
  • Якщо ви хочете знати, що вона думає, ви можете запитати у своїх друзів. Тільки не питайте в її друзів, тому що вони донесуть їй в ту ж секунду, і вона дізнається, що вам подобається.
  • Якщо ви хочете дізнатися, чи подобаєтеся ви їй, подивіться на те, як ведуть себе її друзі, коли ви проходите повз. Всміхаються вони, штовхають, або навіть дражнять вас? Якщо так, то швидше за все ви їй подобаєтеся.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 4.jpg 4 Виберіть правильне місце і час. Вам не потрібно запрошувати дівчину на побачення раптово, тому що ви не будете готові і не будете знати, що потрібно сказати. Хоча варіанти того, що можна сказати дівчині, досить обмежені у п'ятому класі, краще всього зробити це після школи, у вашому районі, або десь, де ви можете зустріти її на самоті, при цьому не переслідуючи її. Вам не потрібно ізолювати її, так як вона, швидше за все, ще не звикла залишатися наодинці з хлопчиками, але спробуйте зробити це, поки її друзі не шпигують за вами.
  • Ви можете запросити її зустрітися після школи або просто знайдіть її після уроків і поговоріть. Переконайтеся, що вона не відвернена і в хорошому настрої.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 5.jpg 5 Продумайте план побачення. Якщо ви хочете запросити її на побачення, ви не можете просто покликати її, а потім виглядати збентеженим, якщо вона скаже "так". Вам потрібно подумати про те, чим ви хочете зайнятися! Може ви хочете сходити на карнавал разом. Може ви хочете з'їсти по шматочку піци або ж ви знаєте, що вона любить відеоігри і можете запросити її до себе в гості. Може ви хочете прогулятися разом по торговому центру або подивитися новий фільм. Чим більш чітким буде ваш план, тим більше ймовірність, що вона погодиться.
  • Якщо ви скажете «Я бачив, що в кіно вже йде (назва нового фільму). Не хочеш сходити на нього разом?», це буде звучати набагато впевненіше, ніж: «Не хочеш прогулятися зі мною?»
 • Частина 2 з 3: Запрошення на побачення

 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 6.jpg 1 Залишіться з нею наодинці (в якійсь мірі). Знову ж таки, ця частина значить, що її друзі не дихають вам в шию. Спробуйте поговорити з нею після школи, на вечірці на честь дня народження або в будь-якому іншому місці, де ви можете вкрасти пару хвилин її часу, наприклад, на шкільних танцях. Намагайтеся не запрошувати її перед школою, тому що вона може бути ще не прокинулась, а також вам буде ніяково, якщо вона відмовить і вам доведеться зустрічати її цілий день у школі.
  • Спробуйте запросити її на побачення під час канікул. Це популярний час для хлопців, що запросити дівчину на зустріч. Знову ж таки, найскладніше буде відокремити її від друзів.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 7.jpg 2 Будьте впевнені. Якщо ви хочете, щоб дівчина сказала так, вона повинна думати, що ви знаєте, про що говорите. Не нервуйте, не запинайтесь, не хвилюйтеся, не переступайте з ноги на ногу і не дивіться в підлогу. Дивіться їй в очі і посміхайтеся. Нехай вона думає, що вам комфортно говорити з нею, щоб їй теж стало комфортно. Підійдіть до неї, помахайте рукою та привітайтеся.
  • Ви можете повторити цей прийом перед дзеркалом, щоб відчувати себе впевненіше.
  • Пам'ятайте, що найгірше, що може статися - вона скаже немає. А це ж не буде кінцем світу, чи не так?
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 8.jpg 3 Поговоріть з нею трохи. Вам варто сказати що-небудь перед тим, як накинутися на неї і запросити її на побачення. Якщо ви скажете: «Ей, не хочеш сходити на побачення?», це буде вашим кращим рішенням. Ви повинні просто сказати щось на кшталт: «Як справи?», «Як пройшов твій день?» або «чи Є плани після школи?» А також можна розповісти їй щось про себе перед тим, як зробити перший крок. Так вона буде відчувати себе комфортніше, і ви натякнете їй, чого варто очікувати.
  • Вам варто подумати про те, що ви скажете, заздалегідь і бути на крок попереду, щоб відчувати себе комфортно, коли прийде час.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 9.jpg 4 Почніть погоню. Зробіть їй комплімент або просто скажіть, що вона вам подобається і що-то на кшталт: «Не хотіла б піти на побачення зі мною?» Це дійсно просто. Ви можете потренуватися перед дзеркалом, щоб вам стало комфортніше. Вам не потрібно проводити з нею більше, ніж кілька хвилин, не запрошуючи її на побачення, тому що вона може заплутатися. Просто глибоко вдихніть, подивіться їй в очі і скажіть це. Ви відчуєте себе набагато краще як тільки промовити ці слова.
  • Придивіться до мови її тіла. Підходить вона ближче до вас, посміхається, веде себе трохи схвильовано? Якщо так, то вона швидше за все погодиться.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 10.jpg 5 Реагуйте правильно незалежно від результату. Є тільки два варіанти розвитку подій: вона погодиться чи відмовить. Якщо вона погодиться - відмінно! Покажіть їй, що ви раді, але не будьте занадто схвильовані і ,може, легенько обійміть її, якщо ви давно знайомі. Потім ви можете запропонувати місце, куди ви б хотіли сходити і почніть планувати наступні кроки.
  • Якщо вона скаже ні, тримайте голову високо і дякуйте за розмову і миле поведінку. Не опускайтеся до обзывательств і не грубите їй, бо так вона перестане вас поважати. Будьте спокійні і почніть шукати нову кохану.
 • Частина 3 з 3: Інші стратегії

 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 11.jpg 1 Залиште записку на столі. Це ще один милий спосіб запросити її на побачення. Якщо ви знаєте, де вона сидить, залиште просту записку на столі, в якій потрібно написати, що вона вам подобається і ви бажаєте запросити її на побачення. Переконайтеся, що вона відразу ж її знайде, і що вона буде одна в цей момент. Якщо вона знайде її в присутності групи друзів, вони будуть дражнити вас обох. Нехай вона буде короткою. Просто скажіть: «Ти мені подобаєшся. Підеш зі мною на побачення?» і вона все зрозуміє.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 12.jpg 2 Запросіть її і подаруйте невеликий подарунок. Подаруйте їй милу пару сережок, букет квітів або красивий блокнот, в якому вона може робити свої записи. В цей подарунок може бути послання з запрошенням на побачення або ж ви можете зробити їй подарунок, поки запрошуєте її на побачення. Переконайтеся, що він невеликий, щоб вона не відчувала себе ніяково, якщо відмовить вам.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 13.jpg 3 Нехай ваші друзі поговорять з нею. Хоча це і не те, що варто робити, коли ви подорослішає і наберетеся досвіду, якщо вам всього десять років або трохи більше, немає нічого страшного, якщо ваші друзі підійдуть до неї і запитають, чи подобаєтеся ви їй. Так ви позбавитеся від напруги, і вам буде не так прикро, якщо вона відповість негативно.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 14.jpg 4 Запросіть її на побачення онлайн. Хоча ви і офіційно надто молоді, щоб бути на Facebook або Вконтакте, якщо ви проводите багато часу в соціальних мережах або ж якщо у вас є електронна пошта, це може стати ще одним милим способом запросити її на побачення. Просто переконайтеся, що вона регулярно перевіряє свій обліковий запис, щоб знати, прочитала вона ваше запитання.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 15.jpg 5 Подаруйте їй листівку. Якщо наближається якесь свято, Валентинів день, день народження або ж вам просто так захотілося, ви можете подарувати їй милу листівку, спитавши в неї, чи вона хоче піти з вами на побачення. Вона відчує себе особливою, тому що ви витратили час на те, щоб вибрати листівку і побачить, що ви думали про неї. Так ви будете виглядати більш дорослим.
 • Ask a Girl Out in 5th Grade Step 16.jpg 6 Будьте креативні. Якщо ви особливо сміливий і креативний, ви можете придумати безліч способів запросити її на побачення. Надішліть їй паперовий літачок, написавши на ньому запрошення на побачення. Заспівайте їй серенаду. Подаруйте їй печиво, на якому присипкою виведено запрошення. Зробіть їй закладку для книг і підкладіть її у книгу, яку вона читає. Якщо ви хочете бути креативним, вам доведеться постаратися, але якщо вам нема чого втрачати, це стане чудовим способом привернути її увагу.
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?