Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як завоювати серце жінки

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 4: Ваш вигляд

 • Win a Woman's Heart Step 4.jpg 1 Не намагайтеся залучити кожну жінку, постарайтеся залучити тільки її. Припиніть одягатися і вести себе так, як ніби ви гарячий хлопець. Ви знаєте, ці хлопці ведуть себе так, як ніби тільки що робив модельні тести в якомусь низькосортному модельному агентстві, і проводжають поглядом кожну симпатичну дівчину, що проходить мимо. Не ведіть себе так. Так, жінок це приваблює. Але, зрештою, дівчина будуть думати, що вас приваблюють жінки в цілому, а не саме вона.
  • Не одягайтеся занадто зухвало і постарайтеся одягнути речі, які їй подобаються замість того, щоб одягати речі, які, як вам здається, подобаються всім жінкам.
  • Ви повинні фліртувати і говорити на особисті теми лише з нею, не робіть цього з іншими жінками.
 • Win a Woman's Heart Step 17.jpg 2 Піклуйтеся про своє тіло. Турбота про себе покаже також те, як ви могли б піклуватися про неї, якби вона цього захотіла. Дотримуйтесь правил гігієни і робіть зарядку. Вам не потрібно переживати з приводу ваги, досить бути у формі і відчувати себе здоровим. І харчуйтеся правильно!
 • Win a Woman's Heart Step 1.jpg 3 Одягайтеся так, як ніби у вас свій бізнес. Одягаючись бідно, надягаючи одяг, яка вам не підходить, з плямами або дірками, змусить жінку думати, що ви себе не поважаєте (і це не буде працювати на вашу користь!). Не надягайте одяг, яка віджила свій час (дуже старомодна), зазвичай це показує, що ви розумово застрягли в тому часі і не можете рухатися вперед. Для того, щоб показати жінці, що її серце безпеки з вами, одягайтеся в сучасний одяг, яка виглядають добре, підходить вам і є чистою.
 • Win a Woman's Heart Step 8.jpg 4 Пахну добре. Жінки люблять, коли хтось добре пахне. Ходіть в душ регулярно, користуйтеся дезодорантом, чистіть зуби, і можете використовувати одеколон або спрей для тіла. Цитрусові аромати зазвичай дають свіжий, ненав'язливий запах, тому, якщо ви не впевнені в тому, який запах вам підходить, вибирайте їх.
 • 5 Будьте впевнені в собі. Впевненість сексуальна для всіх! Покажіть їй, наскільки ви впевнені в собі, проявляйте ініціативу, ніколи не говоріть про себе погано, і відповідайте за себе (не тільки з нею, але і з іншими людьми теж).
 • Частина 2 з 4: Поведінка

 • Win a Woman's Heart Step 2.jpg 1 Будьте самим собою. Пам'ятайте: ваша найкраща роль - це бути самим собою. Якщо жінка дійсно вас кохає, то тільки за те, ким ви є насправді. Коли ми діємо, як хтось, ким ми не є, то рано чи пізно ми не зможемо утримати цієї людини. Навіть якщо вона буде любити вас за те, ким ви є, якщо вона помітить, що ви вдавали, то буде відчувати обманутою, і може не зуміти любити вас далі.
  • Якщо ви будете самим собою, це допоможе вам відчувати себе щасливим!
 • Win a Woman's Heart Step 9.jpg 2 Поважайте її і всіх інших. Ви, напевно, знаєте, що ви повинні поважати її для того, щоб завоювати її серце, (якщо ви цього не зробили, тепер ви знаєте!), але пам'ятайте, що важливо також шанувати інших людей. Вона буде постійно переживати, якщо ви повчаєте інших, коли вони роблять щось не так, і боятися, що ви також будете до неї погано ставитися, якщо вона зробить щось «неправильно» і засмутить вас.
  • Поважайте її і інших, дозволяючи їм говорити і бути почутими, визнаючи їх думки, ніколи не недооцінюйте їх, ніколи не брешіть їм і не кажіть жорстоких речей про них або їм. Просто будьте милим та ввічливим!
 • Win a Woman's Heart Step 10.jpg 3 Будьте пристрасним. Ви повинні бути пристрасним не тільки у ваших відносинах, але і у вашому житті. Відноситься до всього навколо пристрасно допомагає нам стати більш пристрасними, і брати участь в нашому житті, тому ми природно, звертаємося до людей таким чином, і хочемо, щоб в нашому житті було більше. Будьте пристрасні у вашій життя, вивчаючи і помічаючи речі, які роблять вас щасливим і унікальним, не турбуючись про те, що думають інші.
 • Win a Woman's Heart Step 16.jpg 4 Будьте веселим! Ми шукаємо пристрасних людей в нашому житті, ще б ми хотіли бути з кимось, хто робить наше життя цікавішим. Якщо ви можете принести задоволення в її життя, знаходячи нові шляхи для вивчення і займаючись цікавими речами, то вона буде повністю закохана в вас.
 • Win a Woman's Heart Step 11.jpg 5 Розставляйте пріоритети як професіонал. Жінкам це дається складніше, ніж чоловікам. Більшість соціальних систем ставлять жінок у невигідне становище (вони заробляють менше грошей, ніж чоловіки, наприклад), і тому вони потребують життя в партнері, який може допомогти їм у житті, не ускладнюючи все ще більше. Якщо ви хочете завоювати її серце, покажіть їй, що ви не збираєтеся бути тягарем. Майте постійну роботу, допомагайте їй, коли можете, і покажіть, що ви цінуєте її серед інших жінок.
  • Хороший спосіб показати їй, що вона для вас на першому місці, це не бути сором'язливим і розповідати людям про те, що вона з вами і як ви її любите!
  • Інший спосіб показати їй, що вона є вашим пріоритетом, це постійно проводити з нею час! Не змушуйте її почувати себе винуватою в тому, що вона забирає ваш час, і покажіть їй, як вам весело, коли ви з нею.
  • Будьте фінансово незалежним і утримуйте одну роботу. Це має бути просто хороша робота. Жінки не звертають увагу на низьку зарплату, якщо знають, що можуть на вас покластися, і вам не доведеться турбуватися про те, що ви робите з цією зарплатою.
 • Win a Woman's Heart Step 5.jpg 6 Доглядайте за нею. Покажіть їй, як ви дбаєте про неї. Виявляйте ваші почуття. Суспільство говорить, що чоловіки не повинні показувати свої почуття, і жінки звикли думати, що прояв почуттів відлякує чоловіків, тому ніхто не показує свої почуття і всі відчувають себе жахливо! Розірвіть порочне коло! Дайте їй зрозуміти, що ви думаєте, і не бійтеся показати їй, як сильно ви її любите..
  • Робіть приємні речі для неї. Слухайте її, коли вона розповідає про свої проблеми. Працюйте разом, як команда, щоб впоратися з життєвими труднощами. Підтримуйте її і допомагайте досягти своєї мрії. Будьте безкорисливим у ваших відносинах і покажіть їй, як вам просто про неї піклується.
 • Частина 3 з 4: Підкорити її серце

 • Win a Woman's Heart Step 13.jpg 1 Робіть несподівані, бажані подарунки. Так, робити подарунки це хороший спосіб завоювати серце жінки, але для цього не підходить будь-який подарунок. Подарунок повинен показати, що ви дбаєте про неї. Ви не можете зробити подарунок, який так само добре підходить для вашої колишньої дівчини або сестри. Даруєте подарунок, який призначений саме для неї.
  • Спробуйте подарувати щось її улюбленого кольору, те, про що вона говорила, або що їй необхідно, або ж (найкраще), те, що нагадає їй про пережитих разом моментах, або інтереси, які ви поділяєте.
 • Win a Woman's Heart Step 3.jpg 2 Подаруйте їй квіти, якщо у неї був поганий день. Якщо вона вам пише, або повідомляє по телефону, що її день проходить не дуже добре, то принесіть їй квіти в обідню перерву або подаруйте відразу, як вона повернеться додому. Якщо вона говорить про це вам в кінці дня, то надішліть квіти на наступний ранок з запискою: «Сподіваюся, це допоможе сьогоднішнього дня стати краще, ніж вчорашній.
  • Найкраще буде, якщо ваші кольором будуть унікальними, наприклад, подаруйте маленьку ялинку під час свят або «букет» м'яких іграшкових кошенят.
 • Win a Woman's Heart Step 15.jpg 3 Пограйте з нею в «полювання на сміття». Залиште їй декілька записок, в яких ви говорите, як ви її любите, і кожна повинна бути ключем до місцезнаходженням наступної. Закінчите цю гру вечерею і подарунком.
 • 4 Зробіть щось для неї. Використовуйте всі свої творчі здібності, щоб зробити щось для неї. Це не повинно бути ідеальним або приголомшливим. Це просто має показати, що вона стоїть вашого часу і зусиль. Можете зробити їй листівку з красивою паперу, чи намисто, чи кулон, або можете просто їй зробити скульптуру для її столу (ви можете купити полімерну глину в вашому місцевому магазині для творчості).
 • Win a Woman's Heart Step 14.jpg 5 Приготуйте вечерю для неї. Коли у вас був важкий робочий день, то останнє, що ви хочете робити, так це стояти як раб півтори години біля плити, вірно? Якщо ви знаєте, що у неї стрес (і навіть якщо немає), допоможіть їй приготувати приємний вечерю.
 • 6 Пишіть їй листи. Пишіть їй листи так часто, як тільки можете. Вам не потрібно говорити про щось цікаве, але знаходити час говорити про свої почуття просто необхідно. Цей старовинний жест покаже їй, як сильно ви дбаєте про неї, і прокладе чарівний шлях до її серця.
 • 7 Запишіть для неї диск. Запишіть на диск, касету, флешку з піснями, які щось значать для ваших відносин. Спробуйте розповісти історію вашого кохання (про те, як ви себе почували до того, як її не було у вашому житті, як ви її зустріли, і про те, яка була ваша перша думка при зустрічі) з допомогою пісень.
 • 8 Запитайте її рада і дійте. Жінки хочуть відчувати себе корисними. Вони хочуть відчувати, що вони служать якоїсь мети, особливо з людьми, про яких вони піклуються. Дозвольте їй відчути себе корисною, питаючи раду про проблеми, які є у вас в житті. Головне, щоб вона побачила, що ви послухали її і взяли її поради.
 • Win a Woman's Heart Step 12.jpg 9 Постарайтеся дізнатися її краще. Дізнайтеся, що вона з себе представляє, а не лише те, ким ви хотіли б її бачити або те, як вона веде себе в повсякденному житті. Поговоріть з нею про те, що дійсно має значення і покажіть, що ви приймаєте її такою, яка вона є. Наприклад, купіть квитки на виставу, що вас не цікавить, але ви знаєте, що вона дуже хоче його подивитися.
 • Частина 4 з 4: Отримаєте додаткову допомогу

 • Win a Woman's Heart Step 7.jpg 1 Станьте цікавим співрозмовником. Жінки люблять чоловіків, з якими можна поговорити про щось важливе. З ким вони можуть говорити, і відчувати себе природно і комфортно. Будьте таким, і її серце буде у ваших руках.
 • 2 Будьте забавним на побаченні. Ви ж хочете бути таким, щоб з вами було весело на побаченні. Не варто просто сидіти і скаржитися постійно, і змушувати її приймати рішення. Будьте активні у спільних рішеннях і зробіть так, щоб вона чудово провела час.
 • 3 Покажіть себе. Вміння добре цілуватися - це, звичайно, не найголовніше, але досить важливо, тому покращуйте свої навички. І пам'ятайте: практика зробить вас досконалим!
 • 4 Покажіть себе. Вміння добре цілуватися - це, звичайно, не найголовніше, але досить важливо, тому покращуйте свої навички. І пам'ятайте: практика зробить вас досконалим.
 • Win a Woman's Heart Step 6.jpg 5 Розвивайте почуття гумору. Кожен любить сміятися, так що покажіть їй, що ви можете принести багато сміху і радості в її життя, вивчаючи, як найкраще розсмішити її. Уникайте дешевих випадів у бік інших, краще робіть розумні зауваження, так як цей тип гумору приваблює жінок найбільше.
 • Поради

  • Деякі жінки не люблять мужніх хлопців. Не переживайте, якщо ви не схожі на Супер Джока.

  Попередження

  • Не сприймайте її стереотипно. Всі жінки різні, тому сприймати її такою, яка вона є, це хороший спосіб показати їй свою турботу. Як і все інше на цій планеті, кожна дівчина унікальна. Цінуйте свою!
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?