Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як вимагати розлучення

Рекламний блок

Кроки

 • Develop Poise Step 1.jpg 1 Звертайтеся особисто. Не залишайте голосові повідомлення, не відправляйте лист по електронній пошті з текстом «До побачення» і не просіть батьків провести розмову замість вас. Прохання про розлучення - це доросле рішення, вимагає вести себе відповідно. Сядьте з чоловіком лицем до лиця.
 • 2 Заведіть задушевну бесіду. Характер цієї початкової бесіди, швидше за все, задасть тон для всіх майбутніх переговорів про розлучення і розглядів. Ви можете отримати короткочасне задоволення, почавши кричати і хаотично жестикулюючи руками, але якщо ви ведете вашу розмову спокійно та раціонально, то маєте більше шансів захистити свої довгострокові інтереси.
  • Не намагайтеся виглядати «винувато». Не звинувачуйте і не нападайте. Не потрібно набирати очки або порівнювати списки промахів. Це не продуктивно і перемога буде недовговічною. Замість цього проявіть повагу та щирість. Stop Being Emotional Step 5.jpg
 • Deal With a Hard Life Step 2.jpg 3 Визначте час і місце. Вашою метою є якомога більше згладжування цієї розмови. Зволіє чи ваш чоловік особисте обговорення в домашніх умовах? Якщо ви боїтеся вибуху емоцій або насильства, можливо, безпечніше буде говорити з чоловіком в громадському місці? Можливо, на роботі у вашого чоловіка великий проект, вже вивів його з себе? Є час, коли діти перебувають в школі, з друзями або іншими членами сім'ї, щоб ви могли поговорити наодинці? Ви, напевно, вже знаєте час і місце, яке буде найбільш підходящим для цієї розмови. Зверніться до своєї інтуїції.
 • 4 Будьте чесні. Ваш чоловік, ймовірно, захоче дізнатися причини бажання розлучення. Замість того, щоб складати список хворобливих випадків, краще залишити пояснення чистим (наприклад, «Я не відчуваю більше до тебе романтичного потягу.»). Тим не менш, не брешіть. Якщо можете відповісти на питання, вперед. Якщо ж ні (якщо це емоційно важко або ви просто не знаєте, що сказати), поясніть, що не можете відповісти. Зауважимо, що це не найкращий час для розмов про нових людей, з якими ви, можливо, зустрічались. Внесення в розмову теми інтрижки кине обговорення по дотичній і буде важко повернутися до теми відносин між вами і чоловіком.
 • 5 Пізнайте себе. Ваш чоловік може пообіцяти виправитися, попросити консультацію шлюбу або спробувати іншим способом зміцнити свої позиції. Якщо ви раніше не розглядали альтернативи розлучення, задумайтеся зараз, чи готові ви спробувати. Поверніться до розмови з чоловіком, коли розберетеся в своїх відчуттях і будете знати, чи готові відкласти заяву на розлучення в залежності від його реакції.
 • 6 Знайте ваші активи. Краще всього почати розмову, знаючи фінанси сім'ї. Які у вас заощадження? Чи залежить ваша медична страховка від роботи чоловіка? Застрахована ваше життя і є чоловік бенефіціаром? Хто оплачує школу або догляд за дітьми? На чиє ім'я оформлено будинок? На кого зареєстровані договори оренди, рахунки за комунальні та інші побутові послуги?
  • Не обов'язково починати анулювати послуги і переносити активи подалі від чоловіка, перш ніж просити про розлучення, але про них треба знати до початку розмови.
 • 7 Плануйте наслідки. Незважаючи на попередні поради, якщо ви передбачаєте погану реакцію чоловіка, можливо, краще анулювати загальні кредитні карти і відкрити власні. Крім того, краще перевести половину спільно нажитих коштів на окремий рахунок. Не чіпайте наскільки можливо ці кошти, поки шлюборозлучний процес не буде завершений.
  • Багато активи захистити не так просто. Наприклад, у вашій родині можуть бути акції або облігації, продаж яких потягне за собою штраф або збиток. В цьому випадку, обов'язково обговоріть свої дії з чоловіком.
  • Навіть якщо очікуєте від чоловіка більш спокійний відповідь, існує ще ряд питань, які потребують планування. Що буде з дітьми? Кому залишиться будинок? Чи буде продаватися автомобіль? Пам'ятайте, що ви заздалегідь знали, що будете просити розлучення, а для чоловіка це може стати шоком. Тому доцільніше записати деякі початкові думки з приводу подальших дій.
 • 8 Поговоріть з лікарем. Якщо думаєте, що це може допомогти, поговоріть з психотерапевтом. Під час бесіди (або заздалегідь) повідомте про візит дружину. Порекомендуйте йому наслідувати ваш приклад. Проте чітко обговоріть з чоловіком, чи збираєтеся ви до лікаря з метою возз'єднання чи ні.
 • Ask for a Divorce Step 4.jpg 9 Проконсультуйтеся з юристом. Існує безліч питань, які включають збір і передачу документів. Адвокат може вам у цьому допомогти.
 • Поради

  • Заміна слова «ми» на «я» підтримає спокій і спрямованість розмови. Ваш чоловік відчує обвинувачення або напад, якщо ви додасте себе в плутанину. Використання терміна «ми» при проханні про розлучення, означає, що ви приймаєте певну відповідальність за розрив шлюбу. Ось деякі не атакуючі фрази, які слід використовувати під час розмови:
   • "Ми більше не вживаємося."
   • "Ми погано спілкуємося."
   • "Ми, здається, хочемо від життя різних речей."
   • "Нам, мабуть, варто поговорити про розлучення."
  • Не спорожняйте банківські рахунки і не псуйте майно. Не потрібно очорняти або обмовляти дружина друзям, родині або (особливо) широкої аудиторії через інтернет. Навіть якщо чоловік заслуговує на такого покарання, пам'ятайте, що суддя побачить ваше мстивого поведінка як доказ проти вас (а не як свідчення того, що ваш чоловік заслужив таке звернення).
  • Якщо в родині сталося насильство, поговоріть про це з професіоналами до початку шлюборозлучного процесу. У вас повинен бути план, як убезпечити себе і дітей (якщо вони є), щоб забезпечити захист.
  • Ваш чоловік буде питати про причини, але частіше вони насправді хочуть дізнатися, чи мала місце інтрижка. Як зазначено вище, краще відвернути його від цієї розмови. Однак якщо теми не уникнути, спробуйте відповісти, що шукаєте людину, яка буде вас любити / шанувати / оберігати, але не можете присвятити себе таким відносинам, поки не буде остаточного рішення щодо розлучення. Після поверніться до обговорення відносин з чоловіком.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?