Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як закохати в себе подругу

Рекламний блок

Кроки

 • Make a Friend Fall in Love with You Step 6 Version 2.jpg 1 Станьте для неї найкращим другом. Станьте не просто черговим іншому, а тим, без якого вона жити не зможе, тим, хто завжди вислухає її проблеми і виручить у скрутну хвилину. Вам потрібно встановити особливий зв'язок, щоб вона була унікальна для вас обох. Щоб стати вірними друзями, вам потрібно завоювати її довіру. Якщо вона буде вам довіряти, то, ймовірно, зможе дати шанс, коли справа дійде до любові.
  • Розкрийтеся. Розкажіть їй про себе: про свої мрії, бажання і переживання. Любов може з'явитися там, де її раніше не було, але дівчина повинна думати про вас як про людину, у якого в житті є якісь цілі, досягнення, а не просто як про одного. Чим більше вона зможе побачити у вас те, чого не бачать інші, тим краще вона буде до вас ставитися.
  • Зробіть так, щоб вона відчувала себе особливою. Дайте їй зрозуміти, що вона - ваш цінний друг, і ви нею дуже дорожите. Дякуйте її за компанію і за те, що вона була поруч у потрібний момент, коли вам було сумно і самотньо. Виразіть їй свою вдячність за той комфорт, який вона вносить у ваше життя і за те, що змушує вас посміхатися. Мрійте з нею разом, будуйте плани, завжди заохочуйте і підбадьорюйте її.
 • Make a Friend Fall in Love with You Step 2 Version 2.jpg 2 Натякніть. Перш ніж зближуватися і говорити «я тебе люблю» або навічно застрягти в образі одного, вам потрібно натякнути їй, що вона подобається вам більше, ніж один. Безневинний флірт, коментарі, які змусять її замислитися про те, який ви милий. Зробіть так, щоб вона обдумала значення ваших коментарів і пошукала в них прихований зміст.
  • Це дуже складно зробити на словах, так як вона може подумати, що ви використовуєте дружбу тільки для того, щоб зав'язати з нею стосунки. Для початку спробуйте фліртувати тілом. Не пропустіть шанс притиснутися до неї плечем. Дивіться їй в очі, багато посміхайтеся. Якщо вам дійсно комфортно один з одним, спробуйте полоскотати її або покатайте її на спині.
  • Поступово переходите до флірту на словах. Скажіть їй, як сильно ви нею захоплюєтеся. Скажіть їй, що вона особлива. Скажіть, що день проходить легше, коли вона поруч. Але пам'ятайте, що це повільний шлях. Якщо ви будете кожні 20 хвилин говорити їй такі речі, вона відчує себе незатишно і може навіть почати віддалятися від вас.
 • Make a Friend Fall in Love with You Step 1 Version 2.jpg 3 Будьте плече, на яке можна спертися. Будьте тим, до кого вона може звернутися за надійним радою. Якщо ви будете поруч у скрутні часи і допоможете пройти через них, вона буде дивитися на вас зовсім по-іншому і більше вам довіряти. Ви станете тією людиною, з якою їй комфортно і безпечно.
 • Make a Friend Fall in Love with You Step 3 Version 2.jpg 4 Продовжуйте намагатися. Якщо ви помітите, що стали з'являтися натяки і з її боку, значить, ви рухаєтеся у правильному напрямку. Але якщо до неї з працею доходять ваші натяки, постарайтеся сильніше. Намагайтеся робити це трохи більш відкрито, так як деякі дівчата звикли багато фліртувати.
  • Залишіться з нею наодинці. Це дуже важливо. Якщо ви ніколи не залишаєтеся десь удвох, пора рухатися до цієї мети. Ваше завдання - зробити так, щоб це не звучало як запрошення на побачення, але виглядало все саме так. Скажіть, що ви сидите в кафе і хочете, щоб класна дівчина допомогла вам відволіктися від навчання, а не те, що хочете удвох попити з нею кави.
  • Зробіть їй запис своїх улюблених пісень. Музика, яку ви слухаєте, багато може розповісти про вас, це допоможе дівчині вас краще зрозуміти. Це також буде прихованим натяком на те, що вам подобається ділитися з нею чимось особистим. Ідея може провалитися, якщо вона слухає тільки Бетховена, а ви дасте їй Metallica. Після того, як ви дасте їй свої записи, попросіть її зробити те ж саме.
 • Make a Friend Fall in Love with You Step 4 Version 2.jpg 5 Навчитеся відступати. Це дуже важливо, так як вона зможе зрозуміти, наскільки вона сумує за вас, коли вас не бачить. Це змусить її подумати про те, як зробити її життя яскравішим, насиченішим, більш приємною. Вона захоче побачити вас в найкоротші терміни.
  • Якщо ви бачите, що рухаєтеся до чогось, то трохи відступивши. Якщо ви бачитеся кожен день, зробіть перерву на пару днів, ніякого контакту! Вона зрозуміє, як сильно сумує і як ви їй дороги. Обов'язково поясніть свою відсутність зрозуміло. Ви ж не хочете попастися на гарячому і змусити її думати, що ви спеціально її уникаєте.
  • Якщо ви думаєте, що це допоможе, спробуйте погуляти день з іншою дівчиною, щоб підігріти інтерес. Дівчат приваблюють чоловіки, які користуються популярністю у інших жінок. Мета - змусити її зрозуміти, що ви цікаві дівчатам, і у вас вже є багато різних варіантів.
 • Make a Friend Fall in Love with You Step 5 Version 2.jpg 6 Вірте лише тому, що говорить вона. Не варто слухати думки друзів щодо її почуттів до вас. Як ми знаємо, інформація часто перекручується. Це схоже на зламаний телефон. Один говорить іншому, інший передає ту ж інформацію зовсім інакше і т. д. В кінці інформація доходить зовсім не так, як була передана спочатку. Не слухайте нікого, крім неї.
  • Будьте наполегливі і продовжуйте веселитися разом з нею. Дослідження доводять, що люди, які разом роблять щось захоплююче і захоплююче, хімічно зв'язані один з одним. Виробляється гормон, який буде асоціюватися у вас з романтичними почуттями. Так що не слухайте, що кажуть друзі. Приведіть її туди, де вона буде стрибати і кричати від радості.
 • 7 Якщо ви хочете продовжувати з нею стосунки, скажіть їй про це. Пам'ятайте, що цей крок потрібно робити, якщо ви розумієте, що можете втратити друга. Ситуація може стати дуже незручній і некомфортною, якщо вона дізнається про ваші почуття, але не відповість взаємністю. Вам доведеться ризикнути дружбою заради відносин. Деякі дівчата дуже зляться в подібних ситуаціях. Можливо, ви не зможете залишитися друзями після цього.
  • Якщо ви впевнені, то повинні сказати їй. Будьте чесні з нею і відкрийте свої почуття. Ви можете сказати щось типу: «Я дуже цінував нашу дружбу останні місяці, ти стала для мене особливою людиною, ти змушуєш мене відчувати себе живим. Я ціную нашу дружбу найбільше, але ти мені дуже подобаєшся. Я не можу більше приховувати свої почуття. Чи підеш ти зі мною на побачення?»
  • Дайте їй шлях до відступу. Нехай вона знає, що це нормально, якщо вона не відчуває те ж по відношенню до вас, і що ви зможете це пережити. Ви ж хочете її чесне думку, а не тільки те, що ви самі хочете чути. Якщо ви скажете: «Я знаю, ти не відчуваєш те ж саме по відношенню до мене, і я поважаю це», це може стати шляхом до порятунку дружби, якщо вона не хоче продовжувати стосунки. А якщо вона хоче відносин з вами, то це лише покаже їй, як ви милі і уважні по відношенню до неї.
  • Не будьте занадто емоційні. Що б не сталося, не плачте. Емоції - сильна річ; вона може подумати, що ви нею маніпулюєте з допомогою них. В результаті вона лише віддалиться від вас. Якщо ви занадто расчувствуетесь, вона почне жаліти вас, і ви повернетеся в дружню зону, з якої ви намагаєтеся вибратися. Залишайтеся сильними, навіть якщо все всередині кипить. Посміхайтеся їй, незважаючи на те, що вона скаже, будьте як можна більш щасливими.
 • Поради

  • Переконайтеся, що вона знає, що кохана, навіть будучи одним.
  • Не проводьте з нею кожну секунду. Це може дратувати. Дайте їй трохи особистого простору. Якщо вона всім з вами ділиться - відмінно! Якщо ні - не намагайтеся на неї тиснути.
  • Ніколи не кажіть, що любите її. Тільки якщо ви дійсно говорите це від чистого серця.
  • Не намагайтеся здаватися тим, ким ви не є. Будьте собою. Покажіть свою унікальність, вона саме це і полюбить.
  • Навіть якщо вона говорить, що їй нецікаві відносини з вами, але їй подобається проводити з вами час, не здавайтеся! Якщо ви завжди будете поряд у скрутну хвилину, вона почне замислюватися «а що, якби..»
  • Будьте джентльменом. Не лайтеся, відкривайте їй двері і будьте ввічливі з іншими людьми.
  • Пам'ятайте, терпіння - це найважливіше в цій справі. Може пройти чимало часу, перш ніж вона побачить у вас те, що ви бачите в ній.
  • Не брешіть їй. Відносини базуються на довірі і таким чином перевіряються.
  • Вам потрібно бути креативним і винахідливим, щоб підтримувати інтерес дівчини. Завжди будьте сповнені життя!
  • Дивіться їй в очі, коли розмовляєте. Візуальний контакт - це наймогутніша зброя.

  Попередження

  • Коли будете говорити про свої почуття до неї, робіть це віч-на-віч. Ніяких записок або повідомлень. Ви повинні зробити це особисто, дивлячись на неї.
  • Якщо ви зійдетеся, то будьте готові до змін. Деякі речі не будуть такими ж, як при дружбу.
  Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?