Відповіді на всі випадки життя прямо на цьому сайті

Як попередити алкогольну залежність

Рекламний блок

Кроки

Частина 1 з 3: Вживайте менше

 • Avoid Alcoholism Step 1 Version 2.jpg 1 Не тримайте алкоголь в будинку. Алкоголь набагато простіше переростає у повсякденне, небезпечну звичку, якщо у вас його завжди в надлишку. Якщо ваш бар завжди забитий, тобто половина недобитої пляшки вина, яку можна прикінчити або в холодильнику остигає упаковка з шести баночок, вам буде важко втриматися, щоб не випити. Перший крок, як попередити алкоголізм, це не тримати вдома алкоголь. Принаймні до тих пір, поки він не знадобиться. Якщо ви не хочете повністю припинити пити, а просто скоротити кількість вживаного до нормального, то хорошим початком може бути просто не оточувати себе алкоголем.
  • Тримайте на кухні смачні напої, якими можна замінити алкоголь. На той випадок. Коли вам захочеться чого-небудь випити. Чай, содова, лимонад, кореневе пиво і так далі. Всі ці напої будуть корисніше алкоголю.
  • Якщо після вечірки у вас залишилося багато алкоголю, роздайте його друзям. Якщо ніхто не захоче забрати, вилийте його. Не дозволяйте собі думати, що ви повинні допити все, щоб не викидати.
 • Avoid Alcoholism Step 2 Version 2.jpg 2 Не пийте коли вам погано. Розпивання алкоголю в моменти смутку, нудьги, смутку, самотності, переживання стресу або інших негативних емоцій може призвести до алкогольної залежності. Так як алкоголь, це депресант, він може тільки погіршити ситуацію. Намагайтеся випивати тільки при соціального підґрунтя, коли все чудово проводять час і є що святкувати.
 • Avoid Alcoholism Step 3 Version 2.jpg 3 Пийте повільніше. Якщо ви звикли пити залпом, то є велика ймовірність, що на кожному вечорі ви вип'єте більше покладеного. Пийте повільніше, замовляючи нерозбавлений алкоголь, щоб смак алкоголю не розбавлявся солодким сумішами і продовжував викликати у вас огиду. На кожну склянку алкоголю, вам також потрібно випивати склянку води.
  • Не беріть участь в пивних змаганнях або будь-яких конкурсах, де потрібно залпом пити багато алкоголю.
 • Avoid Alcoholism Step 4 Version 2.jpg 4 Перестаньте часто ходити у бари. Бар розрахований на продаж алкоголю і потрапивши в нього, ви автоматично будете відчувати, що повинні купити алкоголь. Приглушене світло, запах алкоголю змішаний з духами і одеколоном, сексуальність, яку всі так і випускають - ну як тут встоїш? Для більшості людей відповідь - ніяк, тому краще уникати бари, якщо ви намагаєтеся почати вживати менше.
  • Якщо вас запросили в ресторан на якийсь захід, наприклад «щасливі години» з вашим босом і співробітниками, постарайтеся замовити банку содової або інший безалкогольний напій. Якщо в цьому місці подають їжу, замовте собі що-небудь і ведіть себе так, ніби підтримуєте компанію.
  • Якщо йдете в ресторан, вибирайте такий, де, крім того, що просто пити, потрібно ще щось робити. Наприклад, підіть у місце, де є більярдні столи або бочче. Аким чином вечір не буде зациклюватися на тому, як багато ви можете випити. Ви можете помітити, що легше пити менше, коли є відволікаючі моменти.
 • Avoid Alcoholism Step 5 Version 2.jpg 5 Займайтеся чимось, де не треба пити. Люди проводять багато часу в барах в той час, як вони могли б займатися чимось більш активним. Наступного разу, коли будете збиратися з друзями, запропонуйте їм альтернативу. Ви можете зайнятися спортом, відправитися на прогулянку пішки або на велосипедах, сходити в кіно або на музичне шоу, відкриття арт галереї і так далі. Вибирайте місце, де не продають алкоголь або діяльність, не пов'язану із вживанням спиртних напоїв.
 • Avoid Alcoholism Step 6 Version 2.jpg 6 Проводите час в компанії непитущих людей. Деякі будуть наполягати на алкоголь, навіть якщо ви запросите їх зайнятися чим-небудь за межами бару. Вони пронесуть в пакеті з собою в кіно або театр, або візьмуть з собою флягу в похід. Якщо ви серйозно вирішили покінчити з алкоголем, плануйте проводити час з тими, у кого схоже мети. Таким чином вам не доведеться миритися з наявністю алкоголю кожен раз, коли захочете весело провести час.
 • Avoid Alcoholism Step 7 Version 2.jpg 7 Займайтеся спортом.Заняття спортом - відмінний спосіб позбутися від звички вживати алкогольні напої. Випивка робить більшість людей повільними, притупляє почуття, а також може призвести до набору ваги. Якщо ви поставите собі за мету весь час бути у формі, то незабаром вам набридне те, як алкоголь заважає вам досягти поставленої задачі. Спробуйте записатися в секцію бігу або команду з футболу або баскетболу. Незабаром ви помітите, що самі за день до тренування, коли потрібно максимально бути в формі, відмови від алкоголю.
 • Частина 2 з 3: Серйозно плануємо припинити пити

 • Avoid Alcoholism Step 8.jpg 1 Вирішите скільки для вас багато. Одним уникати проблем з алкоголем легше, ніж іншим. Деякі можуть пити чи не кожен день без жодних негативних наслідків. Для багатьох щоденне вживання збільшує стійкість до алкоголю і стає вже дуже важко обмежитися лише одним стаканчиком, що призводить до серйозного заспіваю і в підсумку до алкоголізму. Щоб запобігти загрозу алкоголізму важливо знати скільки ви можете випити і не втратити контроль над собою.
  • За підрахунками американського агентства сільського господарства та агробізнесу норма людини контролюючого вживання алкоголю складає в день один напій для жінок і два для чоловіків. [1] Frequently going over this, especially for a sustained period of time, puts you at greater risk for alcoholism.[2]
  • Страждають алкоголізмом члени сім'ї, змішування алкоголю з медикаментами, депресія - все це збільшує ризики виникнення залежності від алкоголю. [3]
  • Якщо ви не в змозі без ломки зменшити денну норму алкоголю, не можете відмовитися від випивки, у вас бувають провали в пам'яті та інші ознаки алкоголізму, вам слід негайно звернутися за допомогою.
 • Avoid Alcoholism Step 9.jpg 2 Запишіть своє рішення. Якщо ви вирішите, що ваш максиму, це три напою за тиждень, запишіть: "я не буду пити більше трьох напоїв на тиждень." Поставте собі мету, виконувати записану завдання. Залиште клаптик паперу з це написом на дзеркалі або у себе в гаманці так, щоб воно вам щодня нагадувало, що ви вирішили пити менше або взагалі не пити. Це не буде просто, але дане собі і записане на папері обіцянка може допомогти.
 • Avoid Alcoholism Step 10.jpg 3 Ведіть облік кількості випитого спиртного. Кожен раз, коли випиваєте, робіть позначку у своєму журналі. Напишіть чому ви вирішили випити. Які почуття ви відчували перед тим, як випити? Чи змогли ви випити стільки, скільки самі собі дозволили випивати? Як ви себе після цього відчуваєте?[4]
  • Записуйте випадки і ситуації, коли вам дуже важко втриматися, щоб не випити. Через тиждень, ви почнете вчитися уникати таких ситуацій.
  • Контролюйте свої емоції. Якщо ви випиваєте в стресовому стані, продумайте план дій на такий випадок, інакше життя перетвориться на суцільний хаос. Слідкуйте за тим, щоб ви добре харчувалися, висипалися і в загальному і цілому стежили за собою. Як результат, ви будете менше схильні до випивки.
 • Avoid Alcoholism Step 11.jpg 4 Час т часу влаштовуйте собі відпочинок від алкоголю. Вирішіть для себе не пити одну два тижні. Це на час дасть відпочинок вашому організму і порушить рутину в якій ви загрузли. Якщо у вас виробилася звичка випивати кожен вечір по келиху вина, то після такої перерви ви зрозумієте, що це зовсім не обов'язково.
 • Avoid Alcoholism Step 12.jpg 5 Відстежуйте свої успіхи. Протягом усього періоду скорочення вживання алкоголю, щотижня відзначайте свої проміжні успіхи. Ви відчуває, що контролюєте свою звичку випивати? Ви в змозі скоротити вживання до норми, яку ви самі собі встановили? Ви відчуваєте в собі сили впоратися зі своїми поривами і бажаннями? Якщо ви відчуваєте, що не можете взяти себе в руки незважаючи на спроби пити менше, можливо настав час звернутися за сторонньою допомогою.
 • Частина 3 з 3: Шукаємо сторонньої допомоги

 • Avoid Alcoholism Step 13.jpg 1 Визнайте, що вам потрібна допомога. Якщо ви самі визначили, що не можете контролювати себе, вам потрібно негайно звернутися за допомогою. Якщо у вас склалися подібні проблеми, можливо ви зловживаєте алкоголем, що підвищує ризики стати жертвою алкоголізму:
  • Ви не можете випити без того, щоб не випити потім ще і в підсумку не напитися.
  • You neglect your responsibilities due to drinking. You could be neglecting them either because you're busy drinking or because you have hangovers that prevent you from going to work or school.
  • Ви вживаєте алкоголь за кермом або керуючи важкою технікою, знаючи що це незаконно і дуже небезпечно. [5]
  • Через випивки у вас з'явилися проблеми з законом. Вас заарештовували за появу в нетверезому вигляді, п'яну бійку, вас зловили за кермом в нетверезому вигляді і так далі.
  • Ви продовжуєте пити незважаючи на те, що ваші близькі турбуються. Коли ви не п'єте настільки сильно, що навіть оточуючим зрозуміло, що вам потрібна допомога.
  • Для вас алкоголь, це захисна реакція. Дуже шкідливо використовувати алкоголь для подолання стресу, депресії та інших проблем. І якщо ви робите саме так, вам необхідно звернутися за допомогою. [6]
  • У вас синдроми алкоголізму: ломка, дратівливість, різка зміна настрою, вживання алкоголю поодинці або в тиху, пити залпом, депресія, тремтіння і т. д.
 • Avoid Alcoholism Step 14.jpg 2 Загляньте на збори анонімних алкоголіків. [7] Проходження 12ті етапної програми, за прикладом тієї, яку пропонує суспільство, допомогло багатьом людям, які страждають алкогольною залежністю позбутися від неї. Навіть якщо ви не вважаєте себе завзятим алкоголіком, участь у цій програмі допоможе зробити так, щоб вам не стало гірше. Ви будете відвідувати збори і вам призначать відповідальної людини, якій ви зможете дзвонити, якщо у вас буде напад ломки або ви почнете втрачати контроль над собою. [8]
  • Ви можете прийти до того, що більше не можете випивати без ризику зірватися і дуже важливо, щоб в такий момент вам була надана підтримка, яка допоможе змиритися з такою реальністю.
  • Пошукайте в інтернеті місцеве товариство анонімних алкоголіків.
 • Avoid Alcoholism Step 15.jpg 3 Почніть ходити до психотерапевта. Якщо у вас проблеми з алкоголем, то походи до психотерапевта, безумовно, хороша думка. Причина залежності може бути прихована глибше, і щоб кинути пити, потрібно спочатку позбутися від першопричини. Якщо ви п'єте з-за травми, сильного стресу, психічного розладу або іншої причини, щоб вирішити яку, слід звернутися до невропатолога, то спілкування з психотерапевтом один на один може допомогти одужати.
 • Avoid Alcoholism Step 16.jpg 4 Шукайте підтримку у друзів і коханих. Самому дуже складно кинути пити. Скажіть друзям і тим, кого любите, що ви кидаєте пити і вам дуже важлива їхня підтримка. Попросіть їх не кликати вас в бари і не пригощати випивкою. Попросіть їх, не брати з собою алкоголь, якщо ви чимось займаєтесь.
 • Поради

  • Пийте багато води.
  • Не пийте в присутності дітей.
  • Не пийте кожен день.
  • Пийте не поспішаючи.

  Попередження

  • Алкоголь-це отрута.
  • Не обов'язково пити. Ви можете або не пити взагалі, або взяти один з безалкогольних напоїв (враховуйте, у багатьох напоях є невелика кількість алкоголю) в магазині.
  • Алкоголь притупляє почуття. Ви можете зробити те, чого б не дозволили себе не перебуваючи подл дією алкоголю.
  • Алкоголь це депресант. Він лише посилить вашу депресію.
  • Якщо ви впевнені, що у вас проблеми з алкоголем і відчуваєте, що не контролюєте себе, зверніться за допомогою.


  Джерела і посилання

 • ^ http://www.cnpp.usda.gov/Publications/DietaryGuidelines/2010/PolicyDoc/Chapter3.pdf
 • ^ http://www.mayoclinic.com/health/alcoholism/DS00340/DSECTION=risk-factors
 • ^ http://www.mayoclinic.com/health/alcoholism/DS00340/DSECTION=risk-factors
 • ^ http://www.collegedrinkingprevention.gov/otheralcoholinformation/cutdownondrinking.aspx
 • ^ http://www.helpguide.org/mental/alcohol_abuse_alcoholism_signs_effects_treatment.htm
 • ^ http://www.helpguide.org/mental/alcohol_abuse_alcoholism_signs_effects_treatment.htm
 • ^ http://www.aa.org/
 • ^ http://www.helpguide.org/mental/support_groups_alcohol.htm
 • Рекламний блок


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?