Як правильно встановити двері

Кроки

 • Fit a Door Step 1.jpg 1 Підвіска двері в дверній коробці здається досить простим завданням, але якщо зробити це неправильно, можуть вийти нерівномірні зазори по сторонах дверей або, ще гірше, двері не буде закриватися. Ці кроки допоможуть вам уникнути можливих проблем.
 • Fit a Door Step 2.jpg 2 Виміряйте дверний проріз. Використовуючи мірну рулетку, виміряйте висоту і ширину внутрішнього краю дверного отвору і дверного порогу.
 • Fit a Door Step 3.jpg 3 Купіть двері. Вона повинна бути трохи менше, ніж готовий отвір, щоб залишався запас для закриття дверей. Можна також купити двері, яка трохи більше, так як ви будете обрізати її. Головне, залишити 2 мм зазор по двом сторонам двері і зверху і 8 мм зазор між порогом і нижньою частиною двері.
 • Fit a Door Step 4.jpg 4 Зробіть позначки для обрізання двері. Використовуючи олівець, нанесіть позначки на однаковій відстані з обох сторін дверей, щоб не відрізати занадто багато з однієї сторони. Таке неправильне рішення може призвести до того, що двері буде виглядати ширше з одного боку. Повторіть цю процедуру для верхньої та нижньої частин двері.
 • Fit a Door Step 5.jpg 5 Обріжте двері. Є кілька методів для обрізки двері. Це можна зробити за допомогою електроінструменту або по старинці, вручну. Останнім повільніше і займає набагато більше часу. Я волію метод обрізки двері зверху і знизу циркулярною пилкою, зробивши двері на 1 мм більше, ніж необхідно. Це можна запланувати при остаточних вимірах. Крім того, тримайте пилу під невеликим кутом (в кілька градусів) обрізаючи обидві бічні сторони дверей, щоб створити кут для закриття. Верхній профіль дверей повинен мати вигляд рівної трапеції. Якщо ви відкриваєте двері до себе, то сторона двері, спрямована до вас, повинна являти собою широкий край трапеції. Двері повинна повертатися на вузькій стороні трапеції, щоб забезпечити щільне прилягання. Невеликий кут з боку петель гарантує, що гвинти, на яких тримаються петлі, не стосуються і не тиснуть на петлі, коли двері закриті. Кут з боку замку гарантує, що ця сторона не вдаряє по дверній рамі при закритті дверей.
 • Fit a Door Step 6.jpg 6 Перевірте, чи підходить двері. Помістіть двері в раму і подивіться, чи підходить вона. Пам'ятайте, що повинен бути зазор 2 мм з боків і зверху, а знизу зазор повинен складати 8 мм. найпростіший спосіб перевірити верхній і нижній зазори, поставити двері на підлогу, відстань вгорі тепер має становити 10 мм (2 мм зверху 8 мм знизу). Якщо двері не відповідає цим вимогам, потрібно додатково обробити.
 • Fit a Door Step 7.jpg 7 Відмітьте петлі. Слід пам'ятати, що стрижень петлі знаходиться на стороні, де двері буде відкриватися на себе. Якщо ви замінюєте стару двері, потрібно встановити петлі там, де вони були раніше. Якщо ви встановлюєте нову двері, переконайтеся, що вимикачі знаходяться з боку замку в легкодоступному місці. Відзначте верхню петлю на відстані 15 см нижче верхньої частини дверей, а нижню - на відстані 20 см вище нижньої частини. Петлі потім слід встановити на внутрішній частині цих 15 - 20 см відміток. Використовуйте олівець, щоб обвести петлю.
 • Fit a Door Step 8.jpg 8 Виріжте пази для петель. За допомогою стамески, поклавши двері на бік, акуратно вийміть надлишкову деревину на необхідну глибину. Якщо ви раніше не використовували стамеску, дотримуйтеся обережності, тримайте всі частини тіла, за її ріжучої стороною. Крім того, існують статті про те, як використовувати цей інструмент безпечно. Інший метод полягає у використанні для врізки петель фрезера, що набагато швидше і якісніше. Просто задайте глибину фрезерування, виріжте деревину вертикальним фрезером і сгладьте кути стамескою.
 • Fit a Door Step 9.jpg 9 Пригвинтіть петлі. Використовуючи шило, зробіть позначки напрямних отворів для шурупів. Зніміть петлі і висвердліть направляючі отвори. Розмір шурупа може змінюватись, але я б рекомендував 4x40 мм для стандартної двері середньої ваги або 5x50 мм для більш важкої протипожежних дверей з несучими петлями. Коли напрямні отвори просвердлені, пригвинтите петлі до дверей і переконайтеся, що петлі і головки гвинтів знаходяться на одному рівні.
 • Fit a Door Step 10.jpg 10 Відзначте розташування петель на рамі. Верхня частина верхньої петлі повинна бути на 15 см нижче верхньої частини дверей. Це означає, що верхня частина петлі буде розташована на рамі на 2 мм вище. Зробіть позначку олівцем в цьому місці і, використовуючи запасну петлю, обведіть її. Тепер ви визначите місце, де буде розташована нижня петля, вимірявши відстань між двома петлями, які вже встановлені на двері. Не слід використовувати зроблений раніше завмер 20 см від нижнього краю, так як це буде не правильне відстань. Коли ви зробили позначки для двох петель, зробіть паз і просвердлите направляючі отвори, використовуючи той же метод, що і вище.
 • Fit a Door Step 11.jpg 11 Пригвинтіть двері до рами. Встановіть двері і перевірте, чи немає проблем. Якщо ви слідували інструкції правильно, то двері повинна ідеально підійти. Все, що залишилося, - це зробити отвір і вставити замок, згідно інструкції виробника. Будьте обережні, не встановлюйте замок там, де є з'єднання, що підтримує двері, так як це послабить її.
 • Поради

  • Це мій особистий спосіб установки і після установки декількох тисяч дверей він відмінно працює. Є багато різних думок про те, як підігнати двері, наприклад, деякі люди вставляють петлі на відстані 15 см від верхньої частини дверей і 15 см вище її нижній частині. Цей метод неправильний, так як двері буде тягнути верхню петлю і штовхати нижню. Деякі використовують власні переважні методи, такі як 15 см «знизу» і 23 см «верху». Цей метод також правильний і є просто альтернативним способом, який використовує певний продавець або «майстер на всі руки». Також, ключем до правильної установці дверей є квадратна рама. Завжди будьте обережні при використанні електроінструменту та ручного інструменту і обов'язково вивчіть інструкції з безпеки, які до них додаються. Я сподіваюся, що ця стаття допоможе вам і буде корисною. Якщо у вас є які-небудь питання, напишіть мені, і я зроблю все можливе, щоб допомогти вам.

  Попередження

  • Завжди читайте інструкції по техніці безпеки, коли це необхідно.


  Додати коментар
  Ваше ім'я:  
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера

  2+2*2=?